Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Чечня: По той бік війни / 1 серія

30.08.2012 19:09 автор KRIK70

 
Рік випуску: 2005Страна: РоссияЖанр: ДокументальныйПродолжительность: 00:45:08Перевод: Не требуетсяРежиссер: Панова НатальяОписание: Документальний фільм спеціального кореспондента дирекції інформаційного мовлення НТВ Олексія Поборцева. Війна в Чечні почалася десять років тому, а питання про причини цього доленосного події до цих пір залишається відкритим. Фільм Олексія Поборцева - спроба наблизитися до розуміння "чеченської проблеми", знайти джерела страшної війни. У фільм включені унікальні свідчення учасників подій тих років і інтерв'ю з політиками і генералами - з тими, хто приймав основні рішення, від кого залежала, як буде розвиватися ситуація навколо Чечні. Одна з ключових фігур того часу - Джохар Дудаєв - з'являється перед нами в спогадах людей, добре знайомих з бунтівним генералом. У фільмі використані кадри з приватних архівів, ніколи раніше не демонструвалися по телевидению.1 серія. З чого все почалося...Декларація а державний суверенітет Чечні була при
авганістанську війну, бесіда авганістанську війну, про авганістанську війну, кіно віна за води, фільм про авганістанську війну, дивитися кіно про війну фільми про війну, ртурэ?ёЄрэё№ър т?щэр, авганістанська війна відео, чичня війна, авганістанська війна фото, про афганістанську війну, шкільний текст про авганістанську війну, кіно про авганістанську війну, така далека і близька війна -це мова в авганістанську війну, авганістанська війна реферат, авганістанська війна вірш, скачать музику про авганістанську війну, авганістанська війна пленые, скачать фільм про афганістанську війну, поезія про авганістанську війну.
 

Категорія: Кіно, ТБ, телешоу   Всі відеороліки
 
Час: 45:09 Розмір: 279.46 Мб 2.03  (40)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
нтв
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: