Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Чечня: По той бік війни / 1 серія

30.08.2012 19:09 автор KRIK70

 
Рік випуску: 2005Страна: РоссияЖанр: ДокументальныйПродолжительность: 00:45:08Перевод: Не требуетсяРежиссер: Панова НатальяОписание: Документальний фільм спеціального кореспондента дирекції інформаційного мовлення НТВ Олексія Поборцева. Війна в Чечні почалася десять років тому, а питання про причини цього доленосного події до цих пір залишається відкритим. Фільм Олексія Поборцева - спроба наблизитися до розуміння "чеченської проблеми", знайти джерела страшної війни. У фільм включені унікальні свідчення учасників подій тих років і інтерв'ю з політиками і генералами - з тими, хто приймав основні рішення, від кого залежала, як буде розвиватися ситуація навколо Чечні. Одна з ключових фігур того часу - Джохар Дудаєв - з'являється перед нами в спогадах людей, добре знайомих з бунтівним генералом. У фільмі використані кадри з приватних архівів, ніколи раніше не демонструвалися по телевидению.1 серія. З чого все почалося...Декларація а державний суверенітет Чечні була при
дивитися кіно про авганістанську, информация текст про авганістанську війну печатать, авганістанську війну, бесіда авганістанську війну, про авганістанську війну, кіно віна за води, фільм про авганістанську війну, дивитися кіно про війну фільми про війну, ртурэ?ёЄрэё№ър т?щэр, авганістанська війна відео, чичня війна, авганістанська війна фото, про афганістанську війну, шкільний текст про авганістанську війну, кіно про авганістанську війну, така далека і близька війна -це мова в авганістанську війну, авганістанська війна реферат, авганістанська війна вірш, скачать музику про авганістанську війну, авганістанська війна пленые.
 

Категорія: Кіно, ТБ, телешоу   Всі відеороліки
 
Час: 45:09 Розмір: 279.46 Мб 2.03  (40)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
нтв
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: