Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Російські таємниці: Чеченська війна

11.10.2012 08:55 автор KRIK70

 
Рік випуску: 1999Страна: РоссияЖанр: документальний фильмПродолжительность: 00.46.34Перевод: Не требуетсяРусские субтитри: нетРежиссер: Не известенВ ролях: Громадяни РоссииОписание: Фільм з каналу ТВЦ, записаний в 1999 році, розкриває таємниці чеченської войны.По ТБ більше не йшов. У фільмі бере участь А. Коржаков, до того часу розійшовся з Ельциным.Вторая серія заканчивась піснею Ю. Шевчука (тією ж, що і в першій серії), мноюпесня вирізана, вона є в закінчення першої серии.Фильм був записаний не зовсім якісним відеоплеєром, тому в деяких местахизображение буде прыгать.2 серії одним файлом.1 серія 1 Чеченській війні, 2 серія про початок 2 Чеченської війни.
російські фільми про чеченську війну, кіно про війну в чечені, російські фільми про війну у чечні, фыльми про выйну, кіно про війну, фыльми онлайн пор чечеську выйну, кіно про чеченську війну, друга чеченська війна фільми, онлайн фільми про війну в чечні, кіно про чеченську війну онлайн, фільми чеченська війна, кіно про війну в чечні онлайн, чеченська війна, кіно онлайн російське про війну, фільми про чеченську війну, кіно російське про чіченьску війну, фільми про початок війни війна в чечні, чеченська війна фильм, кіно про 2 чеченську війну.
 

Категорія: Кіно, ТБ, телешоу   Всі відеороліки
 
Час: 46:35 Розмір: 212.12 Мб 1.49  (17)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
твц, війна
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: