Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Спецназ ГРУ Афганістан

26.07.2012 14:15 автор ivansite

 
www.yakuta.ru.Якута Олег Олексійович, 1964 року народження, уродженець м. Мінська, кавалер трьох орденів Червона Зірка. З серпня 1985-го по жовтень 1987 років брав участь у бойових діях на території Республіки Афганістан в посадах командира групи захоплення полонених, начальника розвідки 334 окремого загону спеціального призначення 15 окремої бригади Спп ГРУ ГШ МО СРСР з дислокацією в р. Асадабад (провінція Кунар). Брав участь більш ніж у 200 бойових операціях. В ході бойових дій особисто захопив у полон 20 ватажків і заступників великих бандформувань. Утворив свою агентурну мережу в провінції Кунар, протягом тижня разом з небагатьма що залишилися в живих підлеглими солдатами утримував населений пункт Биркот від захоплення полуторатысячной угрупуванням Гульбеддіна Хекматияра.О його службу в Афганістані написані книги Підведися й іди (Микола Кикишев, видавництво Мегатрон 87;, Москва 2000)
кыно афган, .авган кіно, фільми про авган і чечн, фільми про авган, авган кіно, кіно.спецназ, скачать відео авганістан, кіко про авганістан дивитися, дивитися кіно спецназ ГРУ, кіно спецназ ГРУ, авганістан кіно, кінаавганістан, кіно прорив афганістан, дивитися кіно про афганистан, кіно 201кіно авганістан, кіно воєнні спецназ, воене кіно про авганістан, кыно, авганістам кіна, про афганістан.
 

Категорія: Кіно, ТБ, телешоу   Всі відеороліки
 
Час: 06:33 Розмір: 18.75 Мб 1.65  (20)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
срср, гру, афган
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: