Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Створення або еволюція

29.09.2012 09:00 автор Sanya7sim

 
Відмінний документальний фільм про походження життя на землі. Використання 3D ефектів, якісні фотографії, наукові факти. У фільмі розглянуті питання "Теорії великого вибуху" і "Походження життя на землі".
відео еволюція життя на землі, документальний фільм історія створення світу, фільм про створення землі, дивитися фильм про загибиль землі, зародженя життя на землы, документальний фільм створення світу, дивитися відео еволюція життя на землі, Створення Землі Богом відео скачати, відео про походження життя на землі, науковий фільм створеня землі на мега, християнські фільм про створеня землі, розвиток життя на землі відео фільм документальний ввс, докази нееволюційного походження життя на землі, фильм про утворення плонет, дытям про створеня землы наукове, Фільми про походження життя на Землі, документальний фільм про зародженя земли, фільм про створення землі на українській мові, документальний фільм про створення світу для дітей на українській мові, документальний фільи про винекнення людей.
 

Категорія: Наука та технології   Всі відеороліки
 
Час: 1:00:57 Розмір: 249.16 Мб 1.41  (25)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
чоловік, планета, космос, історія, знання, земля, життя, всесвіт, бик
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: