Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

29.09.2012 09:00 автор Sanya7sim

 
Відмінний документальний фільм про походження життя на землі. Використання 3D ефектів, якісні фотографії, наукові факти. У фільмі розглянуті питання "Теорії великого вибуху" і "Походження життя на землі".
Утворення планети Земля (відео), відео зародження і розвиток життя на Землі фільм ВВС, фільм про подорожі планетою творчості, походження життя на Землі скачать фільм, виникнення життя на землі видео, документальний фільм про військову техніку, походження органічного світу відео про, походження і еволюція життя відео, фільм утворення планети земля, зародження життя на землі відео в ютубе, фільм про утворення планет, фільм про створення світу, створення світу відео, ФІЛЬМ створення планети земля, як створювалася планета земля, відеосюжет виникнення Землі, фільм виникнення, відео "походження землі", створення землі док. фільм українською, створення землі документальний фільм.
 

Категорія: Наука та технології   Всі відеороліки
 
Час: 1:00:57 Розмір: 249.16 Мб 1.41  (25)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
чоловік, планета, космос, історія, знання, земля, життя, всесвіт, бик
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: