Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Створення або еволюція

29.09.2012 09:00 автор Sanya7sim

 
Відмінний документальний фільм про походження життя на землі. Використання 3D ефектів, якісні фотографії, наукові факти. У фільмі розглянуті питання "Теорії великого вибуху" і "Походження життя на землі".
докази нееволюційного походження життя на землі, фильм про утворення плонет, дытям про створеня землы наукове, Фільми про походження життя на Землі, документальний фільм про зародженя земли, фільм про створення землі на українській мові, документальний фільм про створення світу для дітей на українській мові, документальний фільи про винекнення людей, розвиток 3D відео технології, Скачать бесплатно Відео Гіпотези походження життя на землі, дкументальний фільм про створеня світу, походження землі скачать белплатно фільм, фільми про зародження життя на землі, цІкаве мультфІльми пропланету земля, скачати відео на тему створення світу за теорією великого вибуху, цікаве про створення світу, як створювалася наша планета, відео про військову форму і пагони, усе цікаве про створення книги, ютуб скачать відео- до творчості рильського.
 

Категорія: Наука та технології   Всі відеороліки
 
Час: 1:00:57 Розмір: 249.16 Мб 1.41  (25)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
чоловік, планета, космос, історія, знання, земля, життя, всесвіт, бик
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: