Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

Простий вічний двигун на магнітах

30.07.2012 13:08 автор nobel_12

 
Ролик, що демонструє процес зборки і роботи найпростішого вічного двигуна на постійних магнітах. Пристрій має просту конструкцію і легко для повторення в домашніх умовах
саморобні генератори на неодимових магнітах, купити генератор на постійних магнітах, вічний двигун на постій них магнвтах, вічний двигун на неодімових магнітах, мотор на постійних магнітах, простий двигун фото, як зробит елекрозварку, двигун на іж 412 г, як зробити вічний двигун запорожца, діагностика моно інжектора мотор 1 і 8 як ремунтувати відео, вічний двигун на магнитах, двигун на постійних магнітах для авто, як зробити вічний мотор відео, купить генератор на постійних магнітах відео ютуб, ютуб магнітний двигун, як зробит мотор на постійних магнітах відео, ютуб відео мотор на постійних магнітах, відео ютуб двигун на постійних магнітах, відео двигун на постйних магнітах ютуб, двигун на постійних магнітах застосування відео.
 

Категорія: Наука та технології   Всі відеороліки
 
Час: 01:08 Розмір: 5.81 Мб 1.07  (9)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
вільна енергія, мотор, магнітний двигун, генератор, вічний двигун
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: