Вхід на сайт Реєстрація

Вхід на сайт

Логін:


Пароль:


   

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок

Підписка на наші новини

Ви маєте унікальну можливість підписатись на цікаві новини нашого порталу і читати їх на наших сторінках в соціальних мережах у зручний для Вас час. Будьте в курсі подій!
 

BBC. Стародавній Рим. Розквіт і падіння імперії (Фильм 3. Нерон)

16.09.2012 11:29 автор cyberlove

 
Цей захоплюючий історичний фільм оповідає про розквіт і падіння Великої Римської Імперії і про шести ключових переломних моментів в її історії. Заснований на великому історичному дослідженні фільм показує, як жадоба влади і амбіції великих чоловіків Риму, таких як Цезар, Нерон, Костянтин створили Імперію. Ви побачите історію війни Риму з Карфагеном, як було придушене єврейське повстання, як Рим прийняв Християнство і багато іншого. Це оповідання не просто історичне дослідження, це чудовий ігровий фільм, де за допомогою акторів і комп'ютерної графіки вдалося відтворити захоплюючі сцени з історії Стародавнього Риму у всіх подробицях. І у глядача є унікальна можливість стати свідком того, як створювалася Імперія, як росла і досягла неймовірної сили і дізнатися, чому в кінцевому підсумку зазнала краху.
скачати торент фільм про римську імперію, Історичний фільм " Стародавній Рим", стародавній шумер відео фільм, ганібал з корфогена онлайн фільм історичний, історичний фільм про римську імперію, різне філіми, фільм про Ганібала з карфагена, фільм про римськуімперію, філіми мултвілми, чому на вашу думку наполеонівська імперія зазнала краху, стародавній рим дивитися, скачать фільм культура риму, фільм нерон, римська імперія кіно, фільм римська імперія падіння, документальний фільм про римську імперію, Цікаві факти Стародавній Рим. Розквіт і падіння імперії, стародавні філіми, документальне кіно римська імперія.
 

Категорія: Різне   Всі відеороліки
 
Час: 51:57 Розмір: 160.1 Мб 1.87  (30)
Теми, персони та регіони, про які йдеться у відео:
пізнавальне, історія, документальний фільм, bbc
Проінформуйте друзів! Натисніть на кнопку соціальної мережі
або скопіюйте посилання та відправте друзям чи напишіть у блог
Прямий лінк:
BB-code:
HTML:
HTML код плеєра:
Код для ЖЖ:
Код для Li.ru: